2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hjullastare Tidaholms kommun Avdelning VA / Avfall
Beskrivning: Tidaholms kommun Avdelning VA / Avfall önskar anbud på en Hjullastare
Intern identifierare: 24/82
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144710 Hjullastare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000