239443-2021 - ÄndringSverige-Gävle: Vägtransporter
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Anropsstyrd trafik
Referensnummer: RS 2020/1862
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
60100000 Vägtransporter
II.1.4.
Kort beskrivning
Anropsstyrd trafik för Region Gävleborg och kommunerna i Gävleborgs län