239473-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Chefsutbildning – Utbildning i Utvecklande ledarskap KS 2024-233
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUtbildning i Utvecklande ledarskap KS 2024-233
BeskrivningUpphandlingen avser en utbildning i UL utvecklande ledarskap och omfattar; • 138 chefer • 11 HR • 8 ledamöter i CSG
Intern identifierare23/180
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 80532000 Chefsutbildning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerell del