See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mottagare av mat- och restavfall + förpackningar/returpapper
Beskrivning: Trollhättan Energi AB och Vänersborgs kommun önskar upphandla ett ramavtal med en leverantör som kan ta emot mat- och restavfall samt förpackningar/ returpapper. Avtalstiden är 3 + 1 år.
Föregående meddelande: 012868-2023
Intern identifierare: 23/81
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generella krav 1
Beskrivning: Mottagning av mat- och restavfall, förpackningar och returpapper.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generella krav 2
Beskrivning: Mottagare av mat- och restavfall, förpackningar och returpapper