Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
EL-installation material och Ljuskällor
Referensnummer: RS230535
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 31681000 Eltillbehör
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser EL Installation Material och Ljuskällor till Region Halland
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 31681400 Elkomponenter, 31681410 Elmateriel, 45310000 Installation av elektriska ledningar och armatur, 45311000 Installation av elektriska ledningar och kopplingsarbeten, 45311200 Elektriska kopplingsarbeten
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen