Kort beskrivning
Helt eller delat anbud
Anbudsgivare kan välja att lämna anbud på ett eller flera anbudsområden. Varje anbudsområde utvärderas och tilldelas var för sig.
Anbud kan lämnas på följande områden:
2. Pump för övriga sår samt behandling i hemmet
5. Engångspump med kanister behandling minst 7 dagar