2. Förfarande
Förfarande
Titel: Framework agreement Mitten and Outer mitten
Beskrivning: Candidates are hereby invited to participate in the procurement of Framework agreement Mitten and Outer mitten.
Intern identifierare: 24FMVU4221
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 18424000 Handskar
Ytterligare klassificering (cpv): 18424400 Vantar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Framework agreement Mitten and Outer mitten
Intern identifierare: Framework agreement Mitten and Outer mitten