2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI - Trygghetslarm till Särskilt boende
Beskrivning: Simrishamns kommun genomför en RFI i syfte att få in information som kan vara till nytta inför en kommande upphandling av trygghetslarm till särskilt boende.
Intern identifierare: 24/16
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79711000 Larmövervakningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 38822000 Fjärrstyrda larmanordningar, 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård