Upphandlingen avser ramavtal för konstruktör/statiker för fastighetskontoret. Detta är ett förhandsmeddelande och upphandlingen planeras att annonseras under preliminärt september eller oktober 2017.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Ramavtal för konstruktör/statiker.