2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsulttjänster inom biostatistik, bioinformatik och statistisk programmering
Beskrivning: Göteborgs universitet (GU) efterfrågar konsulttjänster inom biostatistik, vilket innefattar statistisk programmering, statistisk analys, bioinformatik och utbildning.
Intern identifierare: EUI 25 048
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 73210000 Forskningsrådgivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000