2. Förfarande
Förfarande
Titel: Genomförandestudie för högvattenskydd i Högvattenskyddsprogrammets prioriterade områden
Beskrivning: Upphandlingen syftar till att teckna kontrakt om tekniska konsulttjänster för framtagande av genomförandestudie inom ramen för en fördjupad utredning för del av Högvattenskyddsprogrammet.
Intern identifierare: N200U26-138
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Genomförandestudie för högvattenskydd i Högvattenskyddsprogrammets prioriterade områden