2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsulterande arborister
Beskrivning: Upphandlingen avser Konsulterande arborist i enlighet med upphandlingsdokumenten. Uppdraget omfattar byggledning, kontroll och ekonomiuppföljning av utförandeentreprenör för arboristtjänster. Trädinventering, trädbesiktning och trädvärdering.
Intern identifierare: T2024-02922
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77300000 Trädgårdstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 77211500 Trädvård, 77300000 Trädgårdstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Konsulterande arborister