2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bemanning av Satellit-ÅVC i Rambos verksamhetskommuner
Beskrivning: Upphandlingen avser bemanning av Satellit-ÅVC i kommunerna Tanum, Lysekil och Sotenäs. Stationerna bemannas med 2 personer per tillfälle, med undantag av Hamburgsunds ÅVC som bemannas av 3 personer under säsong. Övrig omfattning och krav framgår av förfrågningsunderlaget.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:110231:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning, 98000000 Andra samhälleliga och personliga tjänster, 90500000 Avfallstjänster, 90514000 Återvinning av avfall, 90513000 Hantering av ofarligt avfall, 90510000 Avfallshantering