Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60653000 Uthyrning av båtar med besättning
Leveransplats
Del av land (NUTS): Stockholms län (SE110)
Land: Sverige
Värde
Beräknat värde exklusive moms: 6 800 000,00 SEK