240125-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Frukt, grönsaker och liknande produkter – Livsmedel - Färska grönsaker, frukt och rotfrukter
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelLivsmedel - Färska grönsaker, frukt och rotfrukter
BeskrivningFärsk frukt, grönsaker och rotfrukter
Intern identifierareRB2024-0554
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 15300000 Frukt, grönsaker och liknande produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareLivsmedel - Färska grönsaker, frukt och rotfrukter