See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: TV-produkter och tjänster
Beskrivning: Upphandlingen avser Kriminalvårdens behov av TV-apparater enligt kravspecifikation, tillhandahållande och distribution av specificerade kanalutbud samt teknisk utrustning för TV-mottagning och distribution av TV-signaler inklusive service och underhåll, installations tjänster och projektering till Kriminalvårdens verksamhetsställen. Leverantören ska vara rikstäckande och ha totalansvaret för hela uppdraget.
Föregående meddelande: 640046-2023
Intern identifierare: 2023-19949
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 32300000 TV- och radioapparater, ljud- eller videobandspelare eller videoavspelare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generella krav