240459-2020 - ResultatSverige-Trelleborg: Lås
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Lås och låstjänster
Referensnummer: KS 2020/168
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44521100 Lås
II.1.4.
Kort beskrivning
Trelleborg kommun avser upphandla lås och låstjänster till befintliga och kommande lokaler i Trelleborgs kommun, lås för inner- och ytterdörrar.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
44520000 Lås, nycklar och gångjärn, 98395000 Låssmedstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen