See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Byggtjänster Hörby 2024 Del 2
Beskrivning: Upphandling avser ramavtal Byggtjänster för 4 områden. Ventilationsarbeten, Hissreparationer och service, Lås och larmtjänster, Service storköksutrustning för Hörby Kommun.
Intern identifierare: 2024-684
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45331000 Installation av värme, ventilation och luftkonditionering
Ytterligare klassificering (cpv): 31625300 Inbrottslarmssystem, 35121700 Larmsystem, 42416100 Hissar, 42500000 Kyl- och ventilationsutrustning, 45262700 Ombyggnadsarbete, 50740000 Reparation och underhåll av hissar, 50750000 Underhåll av hissar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Ventilationsarbeten
Beskrivning: Ventilationsarbeten
Intern identifierare: Ventilationsarbeten
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Hissreparationer och hisservice
Beskrivning: Hissreparationer och hisservice
Intern identifierare: Hissreparationer och hisservice
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Lås & Larmtjänster
Beskrivning: Lås & Larmtjänster
Intern identifierare: Lås & Larmtjänster
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Service storköksutrustning
Beskrivning: Service storköksutrustning
Intern identifierare: Service storköksutrustning