240652-2017 - ÄndringSverige-Göteborg: Bortforsling av fordon
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fordonsflyttning.
Referensnummer: 17/11
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50118110 Bortforsling av fordon
II.1.4.
Kort beskrivning
Fordonsflyttning:
Bärgning och uppställningsplats av fordon.