240653-2017 - ÄndringSverige-Göteborg: Parkeringstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Parkeringövervakning.
Referensnummer: 17/12
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
63712400 Parkeringstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Parkeringsövervakning område 1.