2. Förfarande
Förfarande
Titel: Elpannor
Beskrivning: Upphandlingen avser Elpannor för fjärrvärmeproduktion. Nyttjandet av pannorna är för fjärrvärmenät både för bas- och spetslast.
Intern identifierare: 25/8
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: I enlighet med leverantörskvalificeringen
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42161000 Varmvattenpannor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000