240728-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Rekryteringstjänster – Rekryteringskonsulter
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRekryteringskonsulter
BeskrivningVi genomför denna upphandling med ett öppet förfarande enligt Lag om offentlig upphandling.
Intern identifierareAD 794/2025
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79600000 Rekryteringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000