240779-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Hälso- och sjukvård samt socialvård – Jour Teleradiologi
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelJour Teleradiologi
BeskrivningJOUR granskning Teleradiologi.
Intern identifierareRS 2024-02043
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
Ytterligare klassificering (cpv): 85100000 Hälsovårdstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelMall VGR Anbudsinbjudan och avtal