240779-2026 - Resultat
Sverige – Avfallshantering – Metallförsäljning från ÅVC i Västerbotten
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelMetallförsäljning från ÅVC i Västerbotten
BeskrivningMetallförsäljning från kommunala ÅVC i Västerbotten.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90510000 Avfallshantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:125790:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90514000 Återvinning av avfall, 14910000 Återvunna returråvaror av metall, 14900000 Återvunna returråvaror, 90500000 Avfallstjänster