2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI för Konventionell röntgen till Nya Akutsjukhuset Västerås (NAV) och Region Västmanland.
Beskrivning: RFI för Konventionell röntgen till Nya Akutsjukhuset Västerås (NAV) och Region Västmanland. Vänligen se bifogad bilaga till detta meddelande.
Intern identifierare: IN-IN25-0138
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 33111000 Röntgenapparatur