Huvudsaklig CPV-kod 48480000 Programvara för försäljning, marknadsföring och affärsunderrättelser
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Benämning på upphandlingen
Digital signage.
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 48480000 Programvara för försäljning, marknadsföring och affärsunderrättelser
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen vid tiden för kontraktets ingående
The assignment covers delivery of a control system for digital signage.