240832-2025 - Resultat
Sverige – Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet – Rekryteringstjänster med annonsering
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRekryteringstjänster med annonsering
BeskrivningUpphandlingen omfattar ramavtal avseende rekryteringstjänster
Intern identifierare2023-113
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelKrav på anbudsgivare/kvalificeringskrav
BeskrivningKvalificeringskrav
Intern identifierareDnr 2023113
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelUtvärdering
BeskrivningRekryteringstjänster med annonsering
Intern identifierare1
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelKrav på anbudet
BeskrivningRamavtal rekryteringstjänster med annonsering
Intern identifierareDnr 2023-113