See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: CRP, Patientnära analyser innehållande reagens, instrument samt kontroller
Beskrivning: CRP, Patientnära analyser innehållande reagens, instrument samt kontroller.
Föregående meddelande: 362865-2023
Intern identifierare: VF2023-00025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: FFU Generell del
Beskrivning: CRP, Patientnära analyser innehållande reagenser, instrument samt kontroller
Intern identifierare: 1237895
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Avtalsvillkor och kommersiella villkor
Beskrivning: CRP, Patientnära analyser innehållande reagens, instrument samt kontroller
Intern identifierare: 1237896
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: 50. CRP, Patientnära analyser inklusive instrument
Beskrivning: CRP Patientnära analyser
Intern identifierare: 1267778
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)