240873-2019 - KonkurrensutsättningSverige-VÄSTERÅS: Rekryteringstjänster
Meddelande om upphandling – försörjningssektorerna
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal fordonskemikalier
Referensnummer: SVEA 190043
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79600000 Rekryteringstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
2 produktområden
Leverans till samtliga Svealandstrafikens depåer.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79610000 Personalförmedling
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen