2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tekniska konsulttjänster inom VS/VENT
Beskrivning: Båstads kommun bjuder in till anbudslämning för upphandling av Tekniska konsulttjänster inom VS/VENT. Upphandlingen avser ramavtal tekniska konsulttjänster inom avtalskategori: VS/VENT. Uppdragen avser tjänster inom de olika avtalskategorierna som beskrivs i upphandlingsdokumentet.
Intern identifierare: KS 000301/2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000