240912-2021 - ÄndringSverige-Gävle: Byggnadsanläggning
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ombyggnation av Västerbergs folkhögskola
Referensnummer: RS 2020/2480
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45210000 Byggnadsanläggning
II.1.4.
Kort beskrivning
Ombyggnation av Västerbergs folkhögskola.