240954-2020 - KonkurrensutsättningSverige-ÖREBRO: Företagsadministration
Meddelande om upphandling
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal avseende utskrifts-/utskickstjänster
Referensnummer: Ks 659/2020
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79996000 Företagsadministration
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling avser ramavtal avseende utskrifts-/utskickstjänster av kundfakturor, betalningspåminnelser, inkassokrav, räntefakturor, kontrolluppgifter, brev mm inom kommunens kundreskontror
Inledning
Intresserade anbudsgivare (nedan kallad leverantör) inbjuds härmed att lämna anbud gällande Örebro kommuns, org nr: 212000-1967 (nedan kallad upphandlande myndighet "UM") behov av utskrifts-/utskickstjänster. Upphandlingen baseras på de villkor och förutsättningar, som anges i upphandlingsdokumenten.
Vi emotser ert anbud med intresse!
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79571000 Utskick, 79999000 Skanning och fakturering, 79999200 Fakturering
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen