240971-2023 - Frivillig förhandsinsynSverige-Karlskrona: Koaguleringsmedel
Meddelande om frivillig förhandsinsyn
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Förbrukningsmateriel till koagulationsutrustning
Referensnummer: RB2023-0241
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33141530 Koaguleringsmedel
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar apparatbundet förbrukningsmateriel till Regionens befintliga koagulationsutrustningar.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen