241024-2021 - PlaneringSverige-Kristianstad: Medicinska förbrukningsartiklar
Förhandsmeddelande
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Extern remiss Artroskopiska implantat
Referensnummer: 2019-O002675
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser inköp av Artroskopiska implantat och förbrukningsartiklar.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Upphandlingen omfattar Artroskopiska implantat och förbrukningsartiklar.