See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Drift-och underhållsentreprenad, Hissobjekt Driftområde Karlstad
Beskrivning: Denna upphandling omfattar upphandling av en leverantör (L) som ska utföra driftåtgärder, avhjälpande underhåll och planerat underhåll samt svara för beredskap och jourtjänst åt Akademiska Hus (B).
Intern identifierare: 24/4
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50740000 Reparation och underhåll av hissar
Ytterligare klassificering (cpv): 45313100 Hissinstallationer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Anbudsformulär