2. Förfarande
Förfarande
Titel: Insamling av avfall under kommunalt ansvar
Beskrivning: Insamling av avfall i Oxelösunds kommun
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90511300 Insamling av avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104145:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90511000 Sophämtning, 90500000 Avfallstjänster, 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster