See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Flyttjänster
Beskrivning: Flyttning och transport av kontorsinventarier och bohag mellan en eller flera avsändar- och mottagaradresser inklusive lastning och lossning på respektive plats. I vissa fall även magasineringstjänster.
Intern identifierare: 2025_22/27
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 63100000 Godshantering, lagring och tillhörande tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 63110000 Godshantering, 63122000 Magasinering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000