See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bildelar
Beskrivning: Jönköpings kommun upphandlar ramavtal gällande löpande köp av bildelar.
Intern identifierare: 22/34
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34300000 Delar och tillbehör till fordon och tillhörande motorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Bildelar
Huvudklassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del