24117-2026 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Samordnande produktionsledare Uppställningsspår Pilekrogen, Västlänken
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSamordnande produktionsledare Uppställningsspår Pilekrogen, Västlänken
BeskrivningSamordnande produktionsledare har en administrativ roll likväl som kontrollerande roll i produktion. Stor vikt läggs vid samordning och förmågan att agera i helheten, och att våga fatta beslut samt vara ifrågasättande i val av utföranden, lösningsorienterad och ha en vilja till samarbete och framåtdrivande av produktion
Intern identifierareKOM-418916
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareSamordnande produktionsledare Uppställningsspår Pilekrogen, Västlänken