2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avtal teknisk utredning om förändrad planerad livslängd för A32
Beskrivning: En teknisk utredning om fordonens ingående system och vilka olika åtgärder som sammantaget möjliggör en livstidssäkring och en ny planerad livslängd för A32 fordonen ska genomföras. Resultatet av utredningen ska levereras i ett antal skrivna rapporter.
Intern identifierare: TN 2024-0913
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71311230 Järnvägsingenjörstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000