2. Förfarande
Förfarande
Titel: Arbetskläder och mässkläder fysisk butik
Beskrivning: Inköp av arbetskläder, mässkläder, skyddskläder, skor med mera via en fysisk butik inom Norrköpings kommun.
Intern identifierare: ABV 2024/0037
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 18100000 Yrkeskläder, särskilda arbetskläder och tillbehör
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Mall 2016-11-02
Beskrivning: Ramavtal för arbetskläder, mässkläder, skyddskläder, skor med mera från fysisk butik inom Norrköpings kommun.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: pris
Beskrivning: Samtliga artiklar i bilaga Artikelspecifikation ska prissättas.