24130-2026 - Resultat
Sverige – Transporter (utom avfallstransport) – Mattransporter
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelMattransporter
BeskrivningAvtalet omfattar kommunens huvudsakliga behov av mattransporter
Intern identifierare25INK035
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
Ytterligare klassificering (cpv): 55521200 Måltidsleveranser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000