2. Förfarande
Förfarande
Titel: Samverkanspart för AV-teknik
Beskrivning: Lunds kommun avser upphandla en partner som kan förse kommunen med AV-Teknik med tillhörande tjänster.
Intern identifierare: KS 2024/0024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Ytterligare om kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 51310000 Installation av radio-, televisions-, ljud- och videoutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: IT Mallar 2023