2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Byggtjänster
Beskrivning: Leverantören förväntas utföra mindre uppdrag inom fastigheten på Rissneleden 110 i Sundbyberg. Uppdraget avser främst tjänster inom snickeri och måleri, men även inom arbetsledning av bygguppdrag och el-arbeten som ingår i bygguppdragen, samt i mindre omfattning rörmokeri och VVS samt projektering av bygguppdrag.
Intern identifierare: 25/000464
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44111000 Byggnadsmaterial
Ytterligare klassificering (cpv): 44190000 Diverse byggmaterial, 45213150 Byggnation av kontorsbyggnad, 45262690 Renovering av byggnader, 45262800 Ut- och tillbyggnadsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Ramavtal Byggtjänster