See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bemanningstjänster - interimschefer inom vård och omsorg
Beskrivning: Strängnäs kommun bjuder in er att lämna anbud vad gäller bemanningstjänster - interimschefer inom vård och omsorg.
Intern identifierare: SN/2024:14
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79620000 Förmedling av personal, även tillfälligt anställda
Ytterligare klassificering (cpv): 79610000 Personalförmedling, 79621000 Förmedling av kontorspersonal
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Bemanningstjänster - interimstjänster inom vård och omsorg