241527-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Programvara och informationssystem – Verksamhetssystem till socialtjänsten
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelVerksamhetssystem till socialtjänsten
BeskrivningUpphandling av verksamhetssystem till socialtjänsten.
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
Ytterligare klassificering (cpv): 48310000 Programvara för dokumentredigering, 48330000 Programvara för schemaläggning och produktivitet, 48510000 Programvara för kommunikation
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001