See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Byggkonstruktörstjänster
Beskrivning: Ramavtal avseende byggkonstruktörstjänster enligt ABK 09.
Föregående meddelande: 589488-2023
Intern identifierare: KS-2023-629
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71315200 Byggkonsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000