241547-2020 - ResultatSverige-Malmö: Tandläkarvård och tillhörande tjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Tandtekniska tjänster 2020
Referensnummer: UPP 2020/23
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
85130000 Tandläkarvård och tillhörande tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Malmö universitet efterlyser tandtekniska tjänster till Odontologiska fakulteten.
Inbjudan
Odontologiska fakulteten vid Malmö universitet inbjuder härmed till anbudsgivning avseende tandtekniska tjänster.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
85100000 Hälsovårdstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen