241616-2025 - Resultat
Sverige – Markskötsel – Driftentreprenad snöröjning och skötsel av grönytor
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelDriftentreprenad snöröjning och skötsel av grönytor
BeskrivningDriftentreprenad avseende utemiljöer som förvaltas av fastighetsenheten enligt upphandlingsdokumenten
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 77314000 Markskötsel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:93676:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90620000 Snöröjning, 50870000 Reparation och underhåll av lekplatsutrustning