2. Förfarande
Förfarande
Titel: Senior entreprenad- och byggsakkunnig till projekt (Slussar i Trollhätte kanal)
Beskrivning: Senior entreprenad- och byggsakkunnig till projekt "Slussar i Trollhätte kanal"
Intern identifierare: KOM-418407
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71311000 Konsulttjänster för väg- och vattenbyggnad
Ytterligare klassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster, 71311200 Konsulttjänster för transportsystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Senior entreprenad- och byggsakkunnig till projekt (Slussar i Trollhätte kanal)